| osiris_6702 a întrebat:

Care vrea cont de metin2 mondial ultra fun lvl 171 cavaleresc sura bm super iteme? cine vrea sa lase un raspuns aici.il dau pe alte conturi/iteme metin2.

39 răspunsuri:
| StefanCS a răspuns:

Daca dai 100k pe flacara il iau eu de 2 mil ron

| PcDoctor a răspuns:

Eu vreau dau alte conturi dai add gabibosss42@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| SanziiAndry a răspuns:

Eu vreau, scrie ID-ul tau pentru al putea baga in lista ca sa iti dau niste conturi. Sau baga ID-ul asta in lista: mihai_sanziana

| Adryan22 a răspuns:

Vreau eu.Dau un cont mt2 ro lvl 32

| daniii_9845 a răspuns:

Da il vreau yoo dau cont d elvl 56 pe ro, lvl 78 pe explossive, lvl 82 pe gx si inca unul de 72 tot pe gx si icna unu pe hero ff bun vrei daca da contacteaza-ma la id:danitzu_99 mai vb

| DrugsAndDubstep a răspuns:

Iti dau eu cont de 120 pe hammer mt2 printre cei mai buni sura de pe sv pe arme magice da-mi mesaj la id-ul boss_andrey_savu daca te itnereseaza

| andreyyyyyy123 a răspuns:

Sall as vrea eu un cont mai mic de lvl 92 84 daca ai poti sai iei itm dp el pls da sa-mi lasi si mie pe el 3kk pls mil dai daca vr sa vb ia id de mess andrei_sukaru11

| naitza a răspuns:

Am eu un cont pe metin 2 gm de lvl 135 til dau in schmb
naitza_21idul meu am totul + 9

| george28demian11 a răspuns:

Stiu ca u nu vrei da mna incerc ca numa amu o saptamana am inceput si ati dau 2 conturi pe ro. primul are un sura de lvl 16, un razb de 11, un ninja de 8, un saman de 8.al doilea are un razb de 7 sau 9 si un sura de 5.toate cu iteme bunicele.

| george28demian11 a răspuns:

A si am uitat sa spun...idu de mess mi georgedemian28

| stefanbal1 a răspuns:

Eu vreau

| punisher2010 a răspuns:

Iti dau eu un cont pe ro de 66, 42 si pe candylongju iti dau unu de 106 are iteme bune

| punisher2010 a răspuns:

Baga idul meu ca iti dau cont pe ro de 66 si pe candy de 106...alex99_roco

| punisher2010 a răspuns:

Baga idul meu alex99_roco iti dau eu cont pe ro de 66, 42 numa nu au iteme si pe candylongju de 106 cu iteme bune, ninja arc

| punisher2010 a răspuns:

Baga idu alex99_roco... iti dau e cont de 66 pe ro.42 nu au iteme...si cont pe candylongju iteme bune e ninja pe arc

| punisher2010 a răspuns:

Baga idul meu alex99_roco vorbim acolo happy

| osiris_6702 explică:

Depinde de ce rasa.ca am int 300 si am itemele :casca,scut, cercei, evoluati de 2 ori.adica a trecut de faza +9 si mai am set full monstrii de crescut si ink 2 seturi pentru pvp care st ink in constructie...max am dat cu skill 179 ca.la flacara sincer nu m-am uitat

| osiris_6702 explică:

Te-ai gandit mult ma sa iti dau contul de 171 pe unu de 80laughing

| Tiganilla_Mitza_1975 a răspuns:

Am eu cont lunaris war 90 ninja 100 buni pe lupus samana 30 si pe pischo de lv maxim si bun si pe epical de 120 si 116 si 90 toate pe acelasi caracter dau conturile astea pe conturi mt2mondial royal ma gasiti pe id mamei de mes clauida_tudorann@yahoo.com mai am cont pe mt 2 apolo ninja 130 si pandora ok astept sa-mi dati mai am si cont facebook este mitza_tiganila@yahoo.com

| ovidiutzu09 a răspuns:

Dau cont de 36 ninja pe ro, unu ninja de lvl 86 pe mt2fun,un razboinic de lvl 87 tot pe mt2fun si cont pe mt2 gx de lvl 70 care vrea sa dea add la id meu :alexe_ovidiu

| ovidiutzu09 a răspuns:

Vand cont de lvl 36 ninja pe ro, lvl 86 ninja pe mt2fun,lvl 87 ninja pe mt2fun si acc lvl 80 sura pe mondial, care vrea sa cumpere unu dintre aceste conturi contactati-ma la id :alexe_ovidiu

| robertino30 a răspuns:

Mil dai mie?

| robertino30 a răspuns:

Damil mie dar zi-mi aidiul de mess

| robertino30 a răspuns:

Dar vezi ca am un cont de 79 sura otel +9 sabie de sura +9 perla albasatra rosie alba 40 ca ca am cheltuit pe otel si pe sabie ca aveam 10kk

| Akitektuo a răspuns:

Cine vrea cont de lvl 94 cu king2 si cu cutite de lvl 90 si cu cal militar pe mondial mt2

| metin2mondial a răspuns:

vrea cineva cont 85 king2 si sirius pe fun metin2 mondial detalii sasuke_iura

| David_Buian_1980 a răspuns:

As dori eu.

| celtare_7631 a răspuns:

Ma daca vrei iti dau cont pe tim de lvl 77 si pe mt2 mondial un ninja de lvl 65 ie bun bat deia de 76 daca vrei spunemkiwinking

| Bogdan_5782 a răspuns:

Dami messengeru tau sa vorbim acolo.