| bagbeep a întrebat:

Care vrea cont de metin2 Ro lv 42 si 60% experienta. Cumparatorul trebuie sa fie din Deva iar pretul este de 50 lei. Contul contine urmatoarele : Rib +8, Mortala +8, Dragon +8 iteme cu pv 500, 13kk si cam astea sunt itemele care le am, Daca vreti sa cumparati contul scrieti adresa de messenger,, mariuspruteanu96" si va voi spune ce pietre au, ce pg ribu, ce server este si alte detalii va voi spune tot Multumesc

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Salut pai cu banii astia se merita contul dar daca ai mai scadea din pret ca are iteme destul de bune dar nu toti din Deva joaca metin.

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Bine baa! Asa il fac eu cu mai putini banilaughing

| iEmonel a răspuns:

Daca esti din Deva vin si te bat si iti iau contul apoi il sterg. laughing