| DauceanuMihai a întrebat:

Cat costa un calculator de gaming?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Depinde, de la 1600 lei in sus, cat iti permiti sa cheltui pe el.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Depinde de care calculator.
De exemplu asta e unul foarte bun pentru gaming : http://www.emag.ro/......D5LXWMBBM/

| Sellak a răspuns (pentru kar1GaNNN):

La banii care ii dai pe asta iti faci unul pe piese mult mai bun, si tot nu te ajunge la 100 de milioane laughing adica, asta are unele chiestii absolut inutile, de exemplu Ramii; in loc sa bage 32GB RAM ceea ce e absolut inutil deoarece nici un joc pana in prezent nu cere mai mult de 8 mai bine puneau un i-7 mai bun un extreme edition cu 8 nuclee macar, asta e QuadCore