| Asteo a întrebat:

PaySafeCrad este un serviciu bun si sigur?
Vreau sa cumpar pe Steam si cred ca cea mai buna metoda de plata online e paysafecard. Stiu ca dupa un an trebuie sa dau 2 euro pe luna pentru mentinerea cardului dar pot sa trec cu vederea asta.
Si PaySafeCard se poate face de la orice varsta daca ai buletin, nu?

Răspuns Câştigător
| Pif420 a răspuns:

Am mai cumparat cu PaySafe, si e un serviciu bun. Stiu oameni care au bagat multi bani prin intermediul PaySafe, deci sunt de incredere. Eu prefer plata cu cardul, direct.