| eu123456789 a întrebat:

Cat timp stati de obicei intr-o zi la PC?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLoneWolf a răspuns:

Depinde intr-o zi cu scoala stau cam 5, 6 poate chiar 7 ore iar in vacanta 12 +

| XCalinStelistuX a răspuns:

Cand nu fac teme stau la PC.
vreo 16 ore in weekend.

| Ralu20 a răspuns:

Cateva ore

| Panteras a răspuns:

Sunteti praf ma va distrugeti ce va iesi in viitor din voi cv programatori si tot nu cred de multi is bune numai jocurile ganditi-va ca vor avea consecinte deci succes daca vreti sa asistati la propria voastra distrugere am fost in aceeasi problema ca voi deci succes

| AndreBoy a răspuns:

7 ore

| Panteras a răspuns (pentru AndreBoy):

A da si rasp la intrebarea ta este ca stau maxim 3 ore la pc

| B3B3MIKg a răspuns:

23 ore