| ralukiy a întrebat:

Cum va place sa stati in poze de obicei?

Răspuns Câştigător
| muteanupaulcostin a răspuns:

Pai mie mai mult imi place sa ma prostesc.Eu sunt inalt asa ca atunci cand facem poze de grup(la scoala, cu multe persoane) stau in fata pe vine.In fine. Oricum imi place sa ma mai prostesc. Uneori imi pun cornite si altele.Ok.Bye.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În poze?
Și sobră, serioasă cât și zâmbitoare, etc.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Bună ralukiy! Mie îmi place să stau aşa, puţin într-o parte cu un picior întins şi celălat îndoit îndreptat spre celălalt, iar mâna dreaptă să prindă mână stângă. Adică...pur şi simplu m-am tot uitat în oglindă şi am văzut că e singura poziţia în care arăt cât de cât bine.

| LoveSelena a răspuns:

Pai fac semnul pacii cu degetele, Stau in pat sau pe jus sau zambesc dulce

| herbalist a răspuns:

Detest sa imi fac poze

| JustMe17 a răspuns:

Mie una imi place sa fiu cat mai naturala! Nu`mi place sa pun bot de pitzi sau sa stau in tot felul de ipostaze.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural. Fără cheese și prostii de astea. Dar în general fac tot posibilul să nu încap în cadru.