| Sbsbhee a întrebat:

Cat trebuie sa iei pauza minim pe hay day ca sa primesti taierea copacilor gratuit, tom si actualizarea hambarului si silozului gratuit?

1 răspuns:
| Vali178 a răspuns:

De obicei trebuie să nu te joci o perioadă destul de lungă de timp. Jocul încearcă să te încurajeze să te întorci oferindu-ți aceste bonusuri. Nu există o perioadă de timp anunțată de dezvoltatori pentru când aceste beneficii devin disponibile, dar mulți jucători au raportat că după o absență de câteva săptămâni sau chiar luni, au primit astfel de oferte.