| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Cate fps-uri prinde pe Assasins Creedhttps://www.emag.ro/......DW2YVXBBM/

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Are procesorul de 3.1 deci merge Asassins Creed.

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru MihaiNicu23):

Mersi,dar mai aștept răspunsuri, daca nu mai sunt primești funda.

| marian37 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu mă pricep foarte bine dar nu prea inteleg ce vrei sa zici. Spui ca daca i3-ul ala de generatia 2 are 3.1 Ghz merge? De cand jocurile se bazeaza pe procesor? Placa video ce zice? E o intreaga serie de AC, care mai exact merge cu "procesor de 3.1"? Ar trebui ca si cel care a intrebat sa specifice despre care joc e vorba. Si te asigur ca nu merge nici sa deschida jocul happy

| marian37 a răspuns (pentru Vladoiu_Edy_1997):

M-am uitat putin peste raspunsurile de azi a celui de mai sus si am ajuns la concluzia ca este o persoana care raspunde pentru a face rank-ul mare. Pe acest pc nu merge nici-un joc datorita lipsei unei placi video in sistem dar si din cauza procesorului care este prea slab. Iti trebuie cel putin un buget de 15-16 milioane pentru a juca vreun AC mai recent.

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru marian37):

Iti spun sigur ca se deschide căci am un pc mai slab, si imi merge in 0 de fps-uri si e mult mai slab de cat asta vram 3 si placa Intel hd graphics, Intel celeron n 2480.16 ghz si 4 gb de ram.Si imi merge 20 fps-uri