| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DW2YVXBBM/ cat vram are 512? am vazut ca scrie 512 dar am vazut la un coleg ca are aceiasi placa si are 64mb vram.

Răspuns Câştigător
| Ponce a răspuns:

Oricum. sistemul e destul de ieftin la configuratia care o are.
Eu zic ca e bunicel. 8 gb ram, Intel i3. hmm.
Singurul minus fiind placa video, pe care trebuie sa i-o cumperi. Fiind undeva la 250, 300 de lei si aia. Apoi eu zic ca duci jocuri cu ea!

2 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Are placa video integrata. doar share ajunge la 512, cel mult. Deci. depinde de rami si de windowsul folosit.
Avand in vedere ca nu este dedicata. placa video difera.
Deci, se poate sa fie cu 64 mb vram.

| sierra1 a răspuns:

Eu sunt de părere că ce scrie aia trebuie să și fie!