| shrek589 a întrebat:

Cate jocuri assassin creed vor fi in total? cel mai rapid si bun raspuns primeste vot si funda.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Am zis bine.Tu ai mai adaugat doar Assassin's Creed 3 care va fi lansat insa pe data de 31 Octombrie 2012 la noi in Europa, de altfel si in Australia si in Japonia tot pe aceasta data se va lansa doar in America pe 30 (cu o zi inainte).
Eu am mai adaugat si versiunile pentru PSP, Android, etc.

smug

14 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Nimeni nu va stii cate vor fi in total...nu cred ca lucreaza nimeni la Ubisoft ca sa ne spuna ce va fi in viitor

| Magnifico a răspuns:

Assassin's Creed 1
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed Revelations

Altele:

Assassin's Creed: Altair's Chronicles (DS, iOS, Android etc)
Assassin's Creed: Bloodlines (PSP)
Assassin's Creed 2: Discovery (DS, iOS etc)
Assassin's Creed: Project Legacy (Facebook)

Sunt destule.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| shrek589 explică:

Am spus cate vor fi in total

| 34kjb3uyhiu23 a răspuns:

Vor fi cam 8 jocuri assassins creed dar deocamdata sunt:Assassins creed, Assassins creed 2, Assassins creed brotherhood, Assassins creed revelations, Assassins creed liberation, si Assassins creed 3

| 34kjb3uyhiu23 a răspuns:

Deocamdata sunt:assassins creed 1, assassins creeed 2, assassins creed brotherhood, assassins creed revelations, assassins creed liberation, assassins creed 3