| BoDyzZz a întrebat:

Cate jocuri Call of duty merg pe procesor 1. 6ghz, 1gb pe ram, placa video incorporata Chipster Family.

5 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

1,2 si global ofensive, merge si modern warfare mai sacadat tongue

| BoDyzZz explică (pentru Iliutz):

Deci merge call of duty 1, 2, counter strike global ofensive, si call of duty mw?

| Iliutz a răspuns (pentru BoDyzZz):

Voiam sa zic call of duty global ofensive nu cs, eu am un laptop asemanator cu pcul tau numai ca are 2gb ram si procesorul g540 ceva de genu de 2. 4ghz, tot cu placa Intel chipset...si mi-a mers modern warfare 1 mai sacadat dar no tongue

| BoDyzZz explică (pentru Iliutz):

Merge si 4 pe 1.6 procesor? Nu prea cred :d
Pe can i run it mi-a dat eroare la procesor

| Iliutz a răspuns (pentru BoDyzZz):

Da si tu te iei dupa ala? tongue, minte dal dracu bagati jocu vezi ca iti merge