| AvalohAlyn a întrebat:

Cate ore de Euro Truck Simulator aveti jucate?
Ce va place cel mai mult la acest joc?
Eu il ador. DLC-ul Road to the Black Sea are si harta Romaniei, mi-am pus si mod-uri de microbuze si autobuze, e cel mai fain joc.
Am o intrebare:O sa apara Euro Truck Simulator 3? Ce se aude?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Cel mai mult îmi place să supraviețuiesc pe serverele online între Duisburg si Calais happy. Nu cred că va apărea curând ETS3, pentru că încă se fac DLC-uri și update-uri, deci probabil se concentrează pe dezvoltarea ETS2.

| AvalohAlyn explică (pentru Anonim9114562123):

Îți place DLC-ul Road to the Black Sea? Cu harta României, se găsește și gratis pe internet.

1 răspuns: