| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Cati bani costa sa joci online pe xbox 360 "GTA 5 online"? Sau nu costa?

3 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Ei bine, nu doar pentru GTA 5 online, dar si pentru restul jocurilor pe care vrei sa le joci online, ai nevoie de servicile Xbox Live GOLD. Pentru asta trebuie sa platesti 20€ pentru 3 luni sau 60€ pentru un an. Poate ti se va parea scump, dar avand in vedere ca poti sa-ti descarci lunar niste jocuri gratuite (pana la un total de 10-15€ pe luna cred) este un pret rezonabil.

PS: Si eu detin un Xbox 360 si Xbox One, si pentru a putea juca online trebuie sa platesc.