| csgtaronet a întrebat:

Caut admini pentru server de cs, acestia vor trebui sa tina redirecte, la un numar de redirectionati stabilit pe forum acestia vor fi acceptati in staff-ul
cs.gtaro.net, serverul maine se va deschide oficial[duminica 3 iulie] si as dori sa incepem in forta, cei dispusi sa ajute vor fi rasplatiti cum se cuvine, pentru mai multe detalii contactati id : csgtaronet@yahoo.com.
Multumesc!

1 răspuns:
| UnuSimplu a răspuns:

Salut.Daca aveam pc bun, te ajutam cu redirecte.dar dupa numai pot sa joc.O sa ne vedem pe server nick GQ. happy Sper ca nu ai sunete si scris dala mult.