| MaryusCobra a întrebat:

Caut hosting pentru server de Counter Strike 1.6! Vreau 18-20 sloturi daca se poate cu plata de 4-7 euro pe luna, DNS simplu adica scurt, sa tina 20-30 de redirecte macar 1 saptamana si sa tina serverul deschis NON-STOP! Va rog frumos daca gasiti ceva postati pentru ca am nevoie! DAU FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| AfGanistaNu a răspuns:

Http://neh.ro/ de aici am hostat toate serverele mele din comunitatea www.cs-area.com daca vrei intri la noi in comunitate si ai serverul full. Daca vrei detalii add george_sefu13

2 răspunsuri:
| MaryusCobra explică:

Am zis intre 4-7 euro la cel putin 18 sloturi! sunt preturi scumpe

| MaryusCobra explică:

Nu mai am nevoie! Am gasit de la cutitarii cel mai ieftin si bun hosting! Asa ca nu dau funda decat lui afganistanu!