| anonim_4396 a întrebat:

Caut jucatori de league of legends(lol) care vor sa facem o echipa de ranked. nu e nevoie de multa experienta, invatam jucand(si eu sunt incepator).

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

As incerca eu dar nu am experienta deloc... + ca nu il am nici in pc sad

| synyster1010 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Daca vrei sa te apuci te pot invata cateva chestii. nu ma deranjeaza happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru synyster1010):

Mersi am sa ma apuc dar nu acum am o problema cu pc-ul happy

| Ace77 a răspuns:

Mai ai nevoie de un om? In joc BlueRaven77!

| Coman_Andrei_1980 a răspuns:

Ce level ai daca ai aproape 30 fa level mai repede ca mai sunt cu inca 3 in echipa si te bag si pe tine

| synyster1010 a răspuns (pentru Coman_Andrei_1980):

Am level 30 deja, adauga-ma pe BansheexD

| FloFlo888 a răspuns (pentru Coman_Andrei_1980):

Sall. Da-mi add la prieteni : xXRoStArXx pe lol sunt interesat si eu sa intru in echipa ta.
P.S : Profi Mid / Adc tonguetongue

| cristiqw a răspuns:

Eu as fi interesat