| Davox a întrebat:

Caut jucatori de metin2 seriosi care [ specific ] sa nu aiba conturi mai mari pe un anumit server [ aleatoriu ] dupa metin2.ro. Caut baieti seriosi, nu noobi, copii de 9 ani sau tarani care dabia si-au bagat net. Deci... Cine e cu mine? big grin

6 răspunsuri:
| kikatsuki a răspuns:

Cred ca eu

| Davox explică (pentru kikatsuki):

Nu ai nevoie de confirmare, da-mi id / nr tau ceva; D!

| kikatsuki a răspuns (pentru Davox):

Gaby_sf_93

| catalinionutu a răspuns:

Vrei un cont 48? warr hydra ma anunti e gol ca mau jefuit eu mama lasat complet de mt zace singur are freza pe el m3 la izb sau m4 aura m1 vartezu reuseste de la 17 ca am bagat din alea de 17 in el e bunicel moca il dau

| kikatsuki a răspuns (pentru catalinionutu):

Da sigur ca vreau uite adresa mea gaby_sf_93@yahoo.com. este pe ro banuiescbig grin

| kikatsuki a răspuns (pentru catalinionutu):

Astept confirmare boss big grin