| NuAmCeFace a întrebat:

Caut metin pvp gen mondial mt2 (in caz ca nu stiti ori s-a inchis ori li s-a stricat sie-ul ca mie numi mere) in care sa gasesc king si itm (sirius batalie... etc)la la negustori ori in shpoouri dar ieftine (de ex 10kk un king), sa gasesc perlele (alba, albastra, rosie la negustori pentru la un pret rezonabil), a si sa fac bani repede (la 2-3 lure intr-un anumit loc sa fac 5-10kk)si sa nu ma dea direct lv maxim sa trebuiasca sa cresc la fel si ceilanti playeri si sa-mi fac unele itm (stiu ca cer prea multe dar aproximativ) (FUnda+Vot)

Răspuns Câştigător
| Seby_3661 a răspuns:

Uite, i-ati Mijagi metin2 este un server pvm cu rate 1500, armele le gasesti usor. Funda?

1 răspuns: