| MarisRadu91 a întrebat:

Caut niste jocuri cu grafica superrr buna, gen plants vs zombies sau angry birds dar sa fie mici ca si astea laughing) ca nu am calculatorul f bun. big grin

6 răspunsuri:
| LupulDeFoc a răspuns:

Doamne mare e gradina ta.....stiu eu destule jocuri de vreo 40m 50m(m=mega)maxim... uite cateva:
-Insaniquarium Deluxe
-Chicken Invaders 4 Ultimate Omlete
-The Rise Of Atlantis
-Hercules(se gaseste greu)
-Tasty Planet(am avut eu full version dar nu o mai am)
etc.
Daca mai vrei jocuri sau linkul de downlooad adresa mea e radu_blue@yahoo.com

| WrestlingFan01 a răspuns:

Metin 2 ro daca zici ca nu ai calculatoru bun daca e asa bunut metin2 server privat sau daca vrei din astea de copii joaca oricare joc scrie jocuri copii fundita plssss

| anonymatul99 a răspuns (pentru WrestlingFan01):

Metin 2 necesit spatiu de 907 mega el vrea jocuri mici a spus

| WrestlingFan01 a răspuns (pentru anonymatul99):

Pai si care sunt jocuri mici de pe miniclip? laughing

| Bogatasul a răspuns:

Ba sunteti praf.Nu online ma auziti metin2