| Flavius_Alexandru_1997 a întrebat:

Caut Scripter Pentru Sa-Mp

Cerinte: Cel Putin 15 Ani
Experienta in domeniu de cel putin 2 ani
As vrea sa aduca si vreo 5 playeri cu el daca se poate daca nu nu

Pret: 5 euro pe luna! + Owner pe server!

Contact me at: Y! M : Th3BoY77@yahoo.com
Skype: al3xuu. [ cu punct (.)]

Va multumesc!

1 răspuns:
| ForTeam2011 a răspuns:

Salutare dragi jucatori de Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer
Serverul RPG.FORTEAM.RO este in lucru isi va schimba Game-mod-ul, va fi un game-mod original, unic cum v-am obisnuit de mult timp, noi datam din data 11 Martie 2011, asteptam orice player, indiferent de varsta, nume, aici o sa gasesti playeri comunicativi, un staff bine structurat si matur, va asteptam pe serveul ForTeam din data de 18.07. 2015 la ora 20:00 va avea loc deschiderea severului dupa UPDATE. Va multumim si va asteptam alaturi de noi pe server!
ip: RPG.FORTEAM.RO sau 93.119.26.243:7777
PANEL FORTEAM - www.forteam.ro/panel
FORUM FORTEAM - forum.forteam.ro/
GRUP FOREAM ( facebook ) - https://www.facebook.com/groups/1573010969605743/
Owner, Scripter si Fondator - RedForce
Co-Owner, Tester ( Lider, Helper, Admin ) - DeUTzsa