| Masonul a întrebat:

Caut server de samp/metin, unde sa am ocazia sa fac parte din staff, gradul nu conteaza, cine e interesat si are nevoie de staff add la id-ul blue_dunhill98@yahoo.com si discutam mai multe acolo.

1 răspuns:
| MotanAndrei a răspuns:

Frate, nu o sa vezii niciodata un admin care cauta STAFF. Deoarece in staff isi pune prieteni din real. Daca vrei sa faci parte dintr-un staff, trebuie sa aive un prieten de-al tau un sever de admin si sa te puna el. Sau sa-ti faci tu un sever, da pentru a-ti face un sever trebuie sa ai un pc cu o memorie mare, gen 8-16 gb ram si o viteza de vreo 4 gb HDD. happy Funda?