| Bubbu_4355 a întrebat:

Caut si eu niste jocuri faine (bineinteles pentru fete) si nu in ultimu rand de unde pot descarca jocurile sims (dati. mi va rog linkurile daca stiti ).
Dau funda :*

5 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Poti juca stardoll
adica iti faci personajul si poti juca jocuri sub numele personajului ales

| Bubbu_4355 explică (pentru mimi2000mimi):

Si de pe ce sait o pot descarca sa il am definitiv?

| mimi2000mimi a răspuns (pentru Bubbu_4355):

Paai...nu poti..ca ii din ala, in care te intalnesti cu alti oameni... cerd ca se cheama rpg

| mimi2000mimi a răspuns:

Dar uite niste jocuri faine:hercules, chicken invaders.
astea le poti juca fara net si le ai definitiv. daca imi dai id-ul tau de pe mess, ti le dau pe adandoua(adandoua jocuri)

| Bubbu_4355 explică:

Aa. si am uitat sa va mai intreb jocul green farm se mai gaseste ca sa.l joci sau sa.l descarci?