| BlackHero a întrebat:

Caut si eu un Counter-Strike fara virusi, bun si sa mearga cu boti. Caut unul de o gramada de timp si nu am gasit. Merci mult!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cs 1.6 merge sigur sa bagi boti, dar fii atent, sa nu iti pui boti pe jocul din Steam pentru ca vei lua ban. Este considerat ca cheat, pentru ca botii au wall si te va bana direct pe steam si nu mai poti juca counter decat pe serverele neprotejate, care acum nu mai e mai nici unul.

Pe cel nou nu stiu sa fi bagat boti. Trebuie sa existe, dar nu te pot ajuta cu mai mult de atat!

O zi placuta!

| EU19 a răspuns:

Pe siteul Resursecs ai o gramada de cs-uri.Nu au virusi eu de acolo l-am downloadat pe al meu.Nu stiu exact care dintre ele are si boti dar oricum aia ii poti adauga tu.

| BlackHero explică (pentru EU19):

Merci mult EU19!

| BlackHero explică (pentru EU19):

Nu pot baga boti... La Downlod CS 1.6.

| EU19 a răspuns (pentru BlackHero):

Ba da poti tot pe situl acela ii gasesti.Cauta un tutorial pe google sa vezi.Eu o trebuit sa mi fac singur.Deoarece nu mergeau.
Adica e un fisier pe care il downloadezi apoi il schimbi cu cel existent in cs-ul tau.
La fel poti sa iti bagi ce tatuaje vrei tu, focuri de arma, leduri de bombe, skinuri pentru arme.Tot pe siteul ala le gasesti