| alexasss a întrebat:

Caut si eu un program de yahoo messanger pentru mobil format java dar nu gasesc care sa fie compatibil pentru mobilul meu samsung

1 răspuns:
| newbornkent a răspuns:

Pai e super simplu new_born_kent.intra pe sh messenger fatzi un cont de pe pc. dupa intri pe telefonul mobil si downloadezi SH MESSENGER de pe siteul lor pentru versiunea ta de telefon. dupa intri in sh mess, scrii datele contuluii de pe siteul lor [care l-ai facut pe pc ] si dupa id si parola de mess.si dai login si aia e. mess in timp real pe telefon, daca e nev de ajut id meu new_born_kent
succes