| ĿФsт a întrebat:

unde gasesc un yahoo messanger care sa fie gratut pentru mobil?happy

10 răspunsuri:
| ĿФsт explică:

Am Samsung s5230

| Niiiicu a răspuns:

Merge greu aplicatia de yahoo pe mobil, mai bine intri pe m.yahoo.comhappy

| ĿФsт explică (pentru Niiiicu):

Am incercat dar mereu se duce pe altceva ...si tot timpu imi ia din bani.

| TooNight a răspuns:

Nu poti, trebuie sa mergi la Orange sau Vodafon sau unde esti tu.Si eu tot asa am facutwinking.

| ĿФsт explică (pentru TooNight):

Si ce i-ai zis aleia?laughing

| TooNight a răspuns (pentru ĿФsт):

Sa-mi bage netu pe mobil si sa am yahoo mult.laughing si o zis ca este o optiune 150 MB si Yahoo nelimitat.winking 3 eurowinking

| ĿФsт explică (pentru TooNight):

Ahh.da.o sa incerc...laughing,...>big grin

| ĿФsт explică (pentru TooNight):

Intrebare intrebatoarea laughing ea ti'a bagat optiunea sau doar ti'a spus si tu ai accesat'o dupa?

| TooNight a răspuns (pentru ĿФsт):

Deci o fost ellaughingun vanzatorlaughing m-am dus la el, m-o intrebat ce vreau, eu i-am zis ca vreau yahoo si el mi-o bagat, si o sunat la aia la Bucuresti, si mi l-o activat el.Dar nu mi-o aratat si cum sa intru.Aia am cautat eu.winkingTu pe ce retea esti? hai sa nu vb public, iti las eu mesaj, ca probabil facem publicitate si chestii, intelegi?winking

| ĿФsт explică (pentru TooNight):

Da.ok ...iti dau un id in privat ..sau nu-s...