| Pitticu a întrebat:

Saluttt! am si eu o rugaminte cine ma poate ajuta. Am un telefon Samsung corby b3210 si am vrut sa imi instalez facebook, yahoo messenger pe el. si nu imi merg. imi da eroare java sau ceva de genu, si am cautat java. si nu gasesc am incercat pe siteu normal http://java.com/en/ si nu`mi merge sa-l instalez. daca ma puteti ajuta cu un link de unde pot descarca java compatibil pentru acest telefon, Multumesc frumos!

1 răspuns:
| da33a a răspuns:

Probabil telefonul tau nu e compatibil cu acest tip de jocuri sau nu ai destula memorie sau poate nu ai App Market (google Play) exista multe posibilitati happy