| Whispers a întrebat:

Caut un GameMod pentru sa-mp 03. c deoarece am un server de samp Ip-ul serverului: 83.103.153.126:7777 Si vreau sa il fac frumos cu un GM respectuos care sa placa tuturor. Caut UN GAMEMOD care sa aiba Ballas, GroveStreet sie tc. Va rog AJUTATI-MA CAT MAI REPEDE!

1 răspuns:
| siNoX a răspuns:

Poti lua un mod la intamplare si sa iti faci tu factiunile respective, si in + nu o sa gasesti niciodata un mod normal foarte folosit, deoarece ficeare owner si scripter isi modifica singur GMwinking o zi bune the_krime id meu daca e ceva