| Razvan_AlexTzu_1992 a întrebat:

Cum as putea sa fac un server de Samp? Vreau sa ma joc cu prietenul meu.Sa aiba gamemod, de toate. Poate cineva sa-mi faca si mie un tutorial cu tot cu test? VA ROG FRUMOS!
Am incercat sa fac si nu se conecteaza. FUNDAAAAAAA!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Normal ca ai incercat sa faci si nu se conecteaza atata timp cat acel server nu este hostat. Ai nevoie de ceva banuti pentru chestia astawinking

| klonn a răspuns:

Add me skye sabyncool442 ofer firma de host ieftina sau incearca serverul rpg.devilstrike.com este foarte frumos si nou.este deschi de ieri si suntem in cautare de playeri!