| nutline123 a întrebat:

Caut un metin cu arme epice si cateva arme legendare(sabie luna, sfanta,...) si sa fie cu mc sa nu neaparat la cel mai bun dau funda

11 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Mondialmt2 si EliteMt2 sunt cele mai cool, convinge-te pe youtubewinking. Eu prima data iti recomand mondial

| Marshal2118 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Deci 1 pe epical ma cheama hiroto iar mondial ii naspa elite nu stiu ca n-am incercat

| Marshal2118 a răspuns:

Epical metin2
are mai de toate otel la maga +9 battle etc si le poti evolua din ex din otel pose din pose+9 king apoi paladin etc din battle sirius in sirius+9 demonica etc crestipana la lv 100 repede dar e pana la 210 parca in fine incearcal funda?

| Marshal2118 a răspuns:

Daca maivrei detalii spune aici cati raspund

| nutline123 explică (pentru Marshal2118):

Ce nume ai pe metin?

| nutline123 explică (pentru Marshal2118):

Iti dau funda daca imi dai cv pe metin2 epical

| Marshal2118 a răspuns (pentru nutline123):

Ce mai vr ca faci bani repede dai 800kk pe o sfanta+9 si apropo sfanta arata cae de 115 dar o poti purta de la 90

| nutline123 explică (pentru Marshal2118):

Vr o pose de sura +0big grin

| Marshal2118 a răspuns:

Da