| Murdorok a întrebat:

Caut un metin foarte frumos in care poti sa-ti faci repede king, paladin, etc SAnu fie speed. fun. united .gx.mondial. etc. SAu va rog sa-mi spuneti daca aveti un mt care de da 99 si te face gm la inceput MC mult :X

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

What in the name of God you say there?! Ar fi mai usor de inteles daca as explica cuiva cum functioneaza cache-ul decat sa zic ceva despre cel mai de **** joc online. Daca vrei un joc online apucate de minecraft sau in orice caz, nu mai pune mana pe cretin2

| aLx_1393 a răspuns:

Pai poti sa gasesti servere GM MODE adica toti aveti GM :)
Poti cauta astfel de servere pe www.4metin.ro