| valicutu a întrebat:

Caut un metin2 lvl max 250 255 romanesc cu multi jucatori fara donatii sa nu aud de hotstyle revomondial mondial energy nw apollo advanced mania place 4yours etc vreau ceva nou 2013 si sa imi dati site-urile

Răspuns Câştigător
| Axel22 a răspuns:

Toate metinele sunt cu donatii happy

Cu ce crezi ca se plateste hostu?

Daca vrei mt fara donatii atunci fa-ti singur mt, si ca sa nu platesti nimic joaca-te doar tu singur pe el happy

Si daca vr sa te apuci de server pivat romanesc (cu donatii) iti recomand metin2 4yours, are lv cap pana la 250, si poti primi o funcite de GM permanenta daca donezi 200 ron.

Si daca vrei un post de VIP donezi 100 ron, desigur poti dona si mai putin doar ca vei primi iteme.

Funda?big grin