| DeluxeGroup a întrebat:

Caut un server de metin2 full pvp fara modati.Nu conteaza daca este clasic sau nu(as prefera sa nu fie).Cel mai bun raspuns cu cel mai bun server va primi funda meritata! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mariuswox a răspuns:

Salut! uite unul www.pvp-metin2.ro/‎
sau daca nu-ti place cauta aici http://www.top66.ro/tag/metin2-pvp

| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.ro. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com :) :) sper sa intrii :D