| Alex_3627 a întrebat:

Caut un server privat de metin2 pe care sa joc.
-Level maxim 127, sau mai bine 255.
-Rate 500-1000%.
-Sa fie cat mai mult online posibil.
-Sa nu fie prin Hamachi, de preferabil MC sau client propriu.
-Npc pentru skill's P si G.
-La shop sa existe iteme pana la 65 ( Dga ) si 52 ( Ex.:Ucigator de lei+9).
-La upgradare sa ceara numai perle, acestea sa nu fie prea scumpe.
-Daca imi lasa-ti si ID-ul ownerului, sau mi-l trimite-ti prin PM, dau funda.
[Daca nu-l stiti, va trebuii sa asteptati pana cand nu vor mai fii raspunsuri, si atunci voi da funda celui care merita.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MondialMt2. Lv maxim 250. Ratele sunt 500%. Nu e cu hamachi, are client klumea, la depozit daca te duci iti da orice skill vrei P. La shop nu exista armuri 65, sunt otele, arme, la upgradare se cer doar perle, eventual skoici si oase de peste -> se cumpara din shop. Nu am ID-ul ownerului. Esti cam exigent, serverul e la fel, daca te prinde GM ca vorbesti romaneste iei ban instantaneu. Serverul e in franceza, suporta ideea!

1 răspuns:
| paulinho200 a răspuns:

Mah apucate de valmondial i mult mai fain ca mondialu si indeplineste tot ce zici u acolo :D... funda uite si site http://valmondial.fr