| adokdgaok a întrebat:

Caut un server privat de metin2 care sa aiba asa:

- Level maxim 127/250/255
- Bijuterii epice, sa se evolueze din cele de nivel 54
- Arme epice, de e.x. din dinte sa se faca arma aia de 80 care seamana cu dinte si din aia sa se faca sfanta, din sfanta topor si tot asa, adica cu multe evolutii.
- Sa aiba ratele destul de mari si mape noi unde sa cresti pana la 250.
- Sa aiba up items care sa le gasesti la shop(nu neaparat)
- Sa nu fie energy metin2

Răspuns Câştigător
| imDany a răspuns:

Daca vrei un metin2 super este pvm metin2apolo e versiune 2012 si e pana la lv 200 are harti noi itm gassesti o arme de lv 80 care le gasesti la general si evoluaza are otel batalie parti +9 bani se fac super usor si are mult arme si armuri si metinul e super eu l-am terminat intr-o saptaman si 6 zile da am cam stat pe el asta e metinul uite si site apollomt2.ro/index.php?s=home funda?

6 răspunsuri:
| Anonim9001 a răspuns:

Metin 2 hammer (vezi sa nu uiti de fisieru pentru traducere)

| NooneLikesMe a răspuns (pentru Anonim9001):

Ma daca te-ai jucat hammer atunci stii ca te da 254, copilu' asta vrea si el pvm...

| Liviu_Trifan_1993 a răspuns:

Metin2 evo

| DjFloyd a răspuns:

Metin2 Valmondial, metin2 mondial, metin2 tdl

| ionutsefu14 a răspuns:

Metin2 hammer. Te da lvl 254, grad neutru. Te duci la o femeie langa magaziunul general si iti faci P-urile (intai treuie sa alegi ce competente vrei) si iti faci si grad cavaleresc. Funda pls.

| Lavric_Vladut_1906 a răspuns:

Ma baieti eu vrau lv. max. care sa aiba nivel mare. Iar care nu stiu sa intre pe hammermt 2