| AudVoci a întrebat:

Caut un sv de mtn2 pvp.Sau macar un mtn privat nou deschis. >funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Magicday22 a răspuns:

Pai iti zic un server foarte bun de metin 2. Morphy mt2. e nou serverul e arpoape 24/24. http://www.4metin.net/servere-nonhamachi-f30/morfymt2-t12917.htm aici ai toate detaliile despre el. nu sunt foare mlti playeri dar nu e lag de loc. Daca ai auzit de Merciamt2 Pe el ca sa faci lvl trebuie sa stai pe la 11:00 3:00 noaptea ca sa faci level la orci si oricunde in afara de map1 si map2. Pe asta ma joc si eu acum. Intra si vezi daca iti plc. si sa nu iei clientul de pe situl official ca e virusat ia-ti unul de la alt metin care sa aiba mc si acolo scrii morfymetin2.no-ip.org. O zi buna! :X fundita?

| AudVoci explică:

Crede-ma ca am cautat si eu pe site top 100 dar nu am gasit nici unu pvp 100%