| All3xOfficial a întrebat:

Cautam scripter pentru server-ul SaraJevo.un-glont.ro.
Cerinte:
-trebuie sa aveti experienta si sa stiti sa scriptati.
-trebuie sa stiti sa puneti un panel.
-trebuie sa va tineti de treaba.
-si sa fiti seriosi.
-si in primul rand sa ne intelegem.

Detalii despre server:
-acest server a mai fost deschis pentru prima oara pe 18.05. 2018 avand in jur de 15-18 playeri, dar scripterul ma abandonat si acum am ramas cu host-ul cumparat si cu gazduirea web si tot ce trebuia pentru a face panelul, dar el nu stia sa-l faca si l-am asteptat sa invete dintr-un tutorial de pe yt si degeaba.
Deci astept un om experimentat! GM am eu, dar vom discuta atunci.

Forum:http://un-glont.ro/forum/index.php?/forum/138-rpg-%C2%BB -sarajevo/
Panel:am nevoie de scripter.
IP SERVER:5.154.174.160:7777 este fostul ip dar acum nu merge.
Mai multe vom vorbi in privat.
Discord:CreeD#0250
Server-ul de discord al server-ului de samp:https://discord.gg/sVnSTNa

Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| KevinLevin a răspuns:

Te pot ajuta eu dacă mai este valabilă oferta happy

| All3xOfficial explică (pentru KevinLevin):

Desigur, mesaj pe discord.

| All3xOfficial explică:

Daca nu merge link-ul de la server-ul de samp si nici discord-ul meu lasati un mesaj aici!

| All3xOfficial explică:

Discord:All3xOfficial#0250
mi-am schimbat numele.