| SlowlybutSurely a întrebat:

Cauti un server de SA:MP asemanator cu celelalte dar in acelasi timp unic? Doresti admin sau helper pe unul dintre cele mai vechi servere de SA:MP din Romania? Ei bine, eGaming este alegerea perfecta. Hai si tu pe RPG.eGaming.RO pentru a redescoperi placerea de a te juca alaturi de prietenii tai si a te distra pe un server cu update-uri constante facute de jucatori pentru jucatori! De asemenea, banii se fac usor, primesti masina personala imediat ce te-ai inregistrat si intrarea intr-o factiune nu a fost niciodata mai usoara.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Păi parcă pe ăsta am intrat eu azi să văd şi eu cum e Grand theft auto san andreas online. O porcărie, aveam vreo 2000 €, nu mă lăsa să urc în maşini, am luat o motocicletă şi banii ăia scădeau văzând cu ochii. (Cred că era lăsată acolo expres să te facă de bani) ma băgat la puşcărie, şi scria acolo că trebuie să astept 8 minute. Păi jucăm online să ne distrăm, sau ne retine cu tot felul de piedici, de îţi vine fără să vrei să te deloghezi şi să joci varianta offline. Măcar aşa nu te mai deranjează nimeni.
Nici nu e de mirare, la câte întrebări am văzut pe aici despre hack pe samp.