| NeaPetrica a întrebat:

Ce ai prefera dintre aceste jocuri online:
1.Metin2
2.Counter Strike
3. World of Warcraft
4. League of Legends
P.S.:Eu prefer Metin2.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai da. si mie imi placea inainte metin2 da am jucat mult si nu prea mai e fain...
Caounter strike e un joc misto dar e cam expirattongue
WoW nu e asa de misto pe cat se pretinde ca ar fi, mie nu-mi place.
Deci a Ramas LeagueOfLegends, imi place mult jocul asta chiar daca nu mai joc. e un joc foarte misto si administratorii se ocupa de el serios, mereu de baga noi campioni, noi chestii, pe cand la aceste jocuri enumerate mai sus de ani de zile nu au facut o schimbare (arme modate si skinuri asta nu e upgrade, ma refer sa bage o rasa nou etctongue)
Deci LoL e cel mai tare dupa mine, daca stii sa joci bine e foarte distractiv mai ales daca joci cu prietenii, e un joc de echipa, numai impreuna cu echipa poti castigabig grin

Bafta!

P.S -> si eu mai joc cateodata metin2 pe server privat(cand apare un server nou ca sa fiu printre primii) deci Metin2 e pe locul 2 pentru minehappy

2 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Prefer WoW(world of warcraft) pun pariu ca daca il incerci nu o sa mai ai aceeasi parere despre metinul tau de 2 lei(nu o lua in nume de rau)

| cozmin556 a răspuns:

Eu prefer Cownter Stricke