| prajithurel a întrebat:

Ce antivirus folositi? si daca spuneti si doua cuvinte despre el e si mai bine big grin

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Folosesc avg. Scaneaza, gaseste virusii,ii sterge, are protectie online si multe altele. E chiar bun si nu am proleme cu virusii. Scaneaza tot pc, are optiune de scanare amanuntita care dureaza putin mai mult si scanare mai in mare care dureaza mai putin si care cauta doar in folderele principale.

| BayazidFulgerul a răspuns:

BitDefender e unpic cam mare(nu stiu cat are asta e pc soramii)dar merita:

| Maryus17 a răspuns:

Avastu e cel mai bun e in romana scaneaza virusi, de apara de virusi de pe net! e cel mai bun dai funda?

| darko23able a răspuns:

Avastu e cel mai bun merge si frumos si nici nu te deranjeaza...iti gaseste tot

| ValentinL a răspuns:

Nu folosesc laughing Am calculatorul destul de vechi si incetineste foarte mult si nu pot sa ma desfasor cum vreau pe el... Am avut si eu cateva... Am folosit asa:
AVG (desii nu prea imi place);
Avast! (imi place foarte mult numai ca imi dezinstala placa audiowaiting, oricum antivirusul e minunat)
Avira (e un antivirus care imi place foarte mult cum merge dar din pacate mananca foarte mult din memoria RAM)
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Dark13 a răspuns:

Avastu este foarte bun