| HocusPocus a întrebat:

Ce antivirus folositi?happy

Răspuns Câştigător
| NyanMei a răspuns:

Eu iti sugerez Avast antivirus sau Avira sunt unele dintre cele mai bune, eu folosesc Avast Antivirus, dar acum depinde de fiecare antivirus caci fiecare vad anumiti virusi, daca le ai pe amandoua instalate atunci, calculatorul tau n-o sa aiba de suferitlaughing)

| imaqtpie a răspuns (pentru NyanMei):

Numai vorbi daca nu stii. Daca instalezi 2 antivirusuri intre ele vor fii incompatibilitati care vor genera bsod etc + sistemul va merge mai greu.

16 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Durex

| Freshh a răspuns:

Avast antivirus

| CharlieHarper a răspuns:

Avira folosesc de 4 ani și îi bun, bine mai are momente când se îmbată și poftește viruși înăuntru, dar nici unu nu-i perfect. big grin

| tenshi261 a răspuns:

Bitdefender; cred ca asta e cel mai bun antivirus, parerea mea >

| andreisoci a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BitDefender

| 0PopaPorno a răspuns:

Norton Antivirus. Eu unul sunt foarte multumit de el. happy

| DarknessKirin a răspuns:

Bitdefender..nu gasesc rostul intrebari...

| HocusPocus explică (pentru DarknessKirin):

Pai vreau sa imi instalez un antivirus tongue

| Saveryo a răspuns:

IOS MAC .....nu exista virusi pentru acest sistem de operare!

| didi2802 a răspuns:

AVG Anti-Virus.

| janbarosanu95 a răspuns:

Kasperski 2012 cel mai tare!

| janbarosanu95 a răspuns:

Kaspersky 2012 cel mai tare!

| HappyWoLF a răspuns:

Avg 2012, versiunea free