| AlexsiA a întrebat:

Ce antivirus folositi?

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

Iti pot da 50 de AntiVirusuri dar mie cele mai bune mi se par Kaspersky, AVG si F-Secure. Daca vrei un link pentru unu dintre ele full pune o intrebare sau da-mi un mesaj privat.
Bafta!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Avg internet security. E adevarat ca pe la noi in tara predomina eset-ul dar eu nu prefer decat avg. Apropo, daca vrei avg, alege 2012 big grin

| Bogdanux a răspuns:

AVG Internet Security 2011.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Avira.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Avg free edition.

Răspuns utilizator avertizat
| Traian a răspuns:

Microsoft security essentials

| ICanSeeAll a răspuns:

Avast.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset nod32

| Angiix3 a răspuns:

Salut Alexia! Eu folosesc unul din cele mai bune antivirusuri Kaspersky Internet Security 2011 descarca-l. este foarte bun.