| Alecsandri a întrebat:

Ce antivirus free sa aleg dintre Avira, Avg, Microsoft Essential Security? Care e mai eficient, sti alt antivirus Free mai bun decat astea?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca avast! este cel mai bun antivirus gratuit. Daca il completezi cu alte doua programe gratuite, respectiv un antimalware bun, gen Malwarebytes' Anti-Malware si un firewall bun, cum este ZoneAlarm ori Comodo Firewall, ai o protectie buna, aproape ca la un program antivirus bun cu licenta. Numai bine!

| Schumacher a răspuns:

Nod 32.merge super bine

| AlinRuță a răspuns:

Nod32

| Dirty8Hardcore a răspuns:

Avg...parerea mea