| Adryan657 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa incarc videoclipuri Hd (720p) pe youtube?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un videoclip HD cu un program de prelucrat video HD cum sunt Sony Vegas Movie Studio HD Platinum sau Cyberlink PowerDirector 9 sau Ultimate Pinnacle Studio 15 HD Collection v15 sau ADOBE AFTER EFECTS CS5 sau MAGIX Xtreme Photostory on CD/DVD Deluxe sau Photodex.ProShow.Gold si incarca-l pe Youtube.

1 răspuns:
| 123erty1 a răspuns:

Foloseste videopad editor si pui acolo la format 720p sau 1080p