| anonim_4396 a întrebat:

Pot deveni vlogger dacă încarc mii de videoclipuri cu mine? Pe YouTube

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vloger = video bloger
blog = jurnal tematic, postat periodic pe internet.

| RAY a răspuns:

Daca te prostesti si ai un comportament tiganesc vei fi star pe Youtube romanesc, baga video cu tine facand tampeni

| dannyel86 a răspuns:

Da. Un Vlogger asta face.
Incarca clipuri cu el in care isi prezinta pareri, aspecte din viata lui.
E ca un jurnal video.

| Lioana a răspuns:

Depinde ce contin acele videoclipuri cu tine. Ar trebui ca in acele videoclipuri sa privesti spre camera si sa vorbesti cu vizualizatorii despre impresiile tale, despre o anumita tematica. Vloggerii sunt un fel de profesori care prezinta informatiile intr-un mod mult mai interesant.