Întrebare recomandată | ASimpleUser a întrebat:

Luna noiembrie din anul asta e luna gamerilor.In noiembrie apar jocurile: Batman Arkham Origins
Assassin's Creed 4: Black Flag
Battlefield 4
Call of Duty: Ghosts
Need for Speed Rivals
Watch Dogs

Cati dintre voi asteapta cu aceeasi nerabdare luna noiembrie?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

CoD Ghosts, BF4, AC4, NFSR - jocuri scoase ca sa faca bani, nimic interesant, seriile astea au ajuns niste mizerii. Watch Dogs s-ar putea sa fie interesant.

| Alexxxyk a răspuns:

Da si fifa 14 unde e? eu astept acel nfs

| ASimpleUser explică (pentru Alexxxyk):

Pai eu vorbeam de jocurile din Noiembriewinking Fifa 2014 si Pes 2014 apar prin decembrie (cred).

| Alexxxyk a răspuns (pentru ASimpleUser):

Tu ce pc ai?

| ASimpleUser explică (pentru Alexxxyk):

Cand pui aceasta intrebare la ce te referi? La sistem sau la firma calculatorului?

| Alexxxyk a răspuns (pentru ASimpleUser):

Configuratie gen placa video e ati hd... asa