| LionelMessi10 a întrebat:

Ce joc ati alege dintre urmatoarele si de ce :
Battlefield 4;
Call of Duty Ghosts;
Assassin's Creed IV Black Flag?

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Assassin's Creed, termini jocul si nu mai ai nimic de facut dupa aia, multiplayerul nu pare atractiv. Call of Duty pe net seria are reputatie negativa datorita copiilor needucati care il joaca. Deci mai ramane BF4 care e un joc cu potential, poti stai in multiplayer destul de mult fara sa te plictisesti dar mai au de lucrat la servere.

| nurckye a răspuns:

Call of duty. Ac4 il termini si dupa stergi praful. Iar Bf4 e plictisitor deoarece te intalnesti cu un inamic la 3 minute fata de cod odata la 30 sec.

| CrappinMorth a răspuns:

Nu te lua dupa acesti copii :
1. Pe CoD sunt TOTI copii de 9-10 ani care fac rage si baga hack...
2. Assassin's Creed IV : Black Flag nu e chiar asa reusit ca II, Brotherhood si Revelations.
3. Battlefield 4 all the way baby, poti lua helicopters, boats, atv, tanks, cars... poti face trolling la snipers cu C4 (si dupa un Tea-bag asa de distractie)
Concluzie :
BF4

| Anonim1293 a răspuns:

Sunt Fan al serilor call of duty
Eu as alege call of Duty ghost, are grafica buna, povestea e ok, multyplayeru e misto

Battlefield 4 nu e cine stie ce happy

AC 4 e naspa happy

| DragosUng23 a răspuns:

Am auzit ca call of duty e cel mai popular joc daca ai play station recomand asasin e smecher si grafica misto!

| ExxTazY a răspuns:

Assassin's Creed e maimisto dupa minewinking