| Alexarrru a întrebat:

Ce beneficii am cu un laptop Asus de 2800 lei comparativ cu unul care isi ia laptop la 1000lei? Exeptand ca tine mai mult, altceva, ca jocuri mari nu pot lua nici eu nici el, deci e cam same thing.Din curiozitate, fara sa ma bag in viata nimanui, ca nu-mi pasa, de ce va luati unii pc-uri foarte scumpe daca nu stati pe gaming? Care-i faza? Sa ce? Sa te uiti la filme (asta fac si e ) pai aia o faci si cu laptop de 500lei si stai Youtube.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Editezi poze/videouri.Folosești programe care consuma resurse multe, pentru programare, arhitectură, etc. Sau poate vrei sa stai linistit că dacă vrei sa faci ceva mai intensiv pe viitor o să poți. Un laptop la 2800 nu e scump. La 6000 plus e.