| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei TPU....stie cineva vreun laptop bun pana in 10 milioane? NU Lenovo.
Sa fie Acer, Asus, etc. NU pt gaming. Mai mult pt multimedia..Filme online. youtube. google. mail...atat.

6 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 explică:

E o poveste lunga...Dar nu sunt bune de nimic...

| Salontanul a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Inchipuie-ti ca eu am de 3 ani de zile Lenovo si merge ca uns.

| SuperGirl122222222222 explică:

Probabil ai avut noroc...Eu am cumparat un Lenovo. Era la reducere. Am dat pe el 12 milioane. Si ii pica suruburile din el. Se blocheaza ..scoate sunete ascutite..baraie. se blocheaza ecranul. face dungi..Si e nou.Din magazin.Inca de la inceput a facut asa...Si am win 10 pe el..Si degeaba..Am vrut sa ii pun 7. dar mi-e frica. Daca il stric.

| K0sti a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

12 milioane ai dat, 12 milioane ai! Asta e!

| horia2012 a răspuns:

E ultima zi de oferte la Altex. Gasesti si la 9 si 10 mil. exact ce vrei tu.

| SilviaDulcik a răspuns:

Spune-mi patania ta cu Lenovo si o sa incerc sa iti explic de ce firma nu prea conteaza.

Un coleg are un Asus la care nici cei din Service, dupa 2 luni nu au reusit sa isi dea seama ce are.

Iti recomand : http://www.pcgarage.ro/......dos-black/

In plus, pana pe 21.05. 2016 primesti cadou un rucsac pentru laptop.