| tavy06 a întrebat:

Ce casti sa imi iau cu microfon, comode si cat de cat bune la pretul de 50-60 ron.(le vreau ca sa ascult muzica, pentru skipe si pentru jocuri) Nu vreau sa fie nu stiu ce casti profesionale de foarte scumpe. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Pentru specificațiile tale, cea mai buna achiziție ar fi niste căști A4TECH.

| tavy06 explică (pentru MihaiGe):

Care dintre modele este mai bun pentru ca sunt mai multe?

| tavy06 explică (pentru MihaiGe):

Singurul lucru care nu prea imi place este microfonul. Cred ca unul fix ar fi fost mai bun.Tu ce crezi?

| MihaiGe a răspuns (pentru tavy06):

Sunt un gamer foarte înrăit, si crede-ma, microfonul fix se rupe imediat. Eu am niște căști SteelSeries Siberia V2 si le-am fisurat de x ori din cauza ca m-am asezat pe ele, dar microfonul nu a pățit nimc deoarece era mobil, nu fix. Părerea mea asta este.

| tavy06 explică (pentru MihaiGe):

Ok multumesc dar se pot conecta la LG optimuls L5?

| MihaiGe a răspuns (pentru tavy06):

Da, se pot conecta.

| tavy06 explică (pentru MihaiGe):

Ce parere ai de castile canyon mi-a spus cineva ca sunt la fel de bune ca A4TECH dar se aude mai bine?

11 răspunsuri:
| tavy06 explică:

Apropo am uitat sa spun ca vreau sa poata fi conectate la telefonul mobil.(LG l5 e610)

| lukas247 a răspuns:

Cele mai bune care m-au surpins pe mine sunt A4TECH.La un pret de aprox 40 de lei sun surprinzator de bune.Recomad cu incredere.
http://www.azerty.ro/casti/casti-a4tech-hs-60

| tavy06 explică (pentru lukas247):

Si eu m-am gandit la aceste casti pentru ca are si varul meu. Le are de mai mult de un an si sunt foarte bune raportat la pret.

| Robert_Roby_1996 a răspuns:

Au zis si m-ai jos si eu am A4TECH si sunt foarte bune