| JusTPauL a întrebat:

Ce trebuie sa setez la realtek audio manager sa nu mai auda si altii ce ascult eu in casti? Adica eu daca ascult muzica in casti si vorbesc cu cineva pe skipe, aud si ei chiar daca nu e foarte tare daca muzica.

2 răspunsuri:
| MrMihnea a răspuns:

Daca ai casti ieftine s`ar putea sa fie din cauza lor, dar vezi daca o optiune "Stereo Mix" e activata, dezactiveaz`o

| JusTPauL explică (pentru MrMihnea):

Nu sunt ieftine deloc, cele mai scumpe pe care le-am gasit in magazin le-am luat, sunt foarte mari, si ce ai zis acel stereo mix e oprit..alta varianta?